Energetická
zařízení

Vlastní trafostanice se vám vyplatí

Zajišťujeme kompletní výstavbu trafostanic všech typů. Realizaci provádíme na klíč, tedy od první konzultace přes projekt až k samotné realizaci. Následně vám nabídneme smlouvu o provozování vaší trafostanice.

Vlastní trafostanice

Mám zájem

Výhody energetických zařízení

Záruka kvality

Naše portfolio dodavatelů je neomezené - nejsme tedy vázáni na jednu značku. Vždy vybíráme toho nejvhodnějšího dodavatele přímo pro vás a vaše potřeby.

Výhodné financování

Stejně jako s vámi vybereme nejvhodnější energetické zařízení, tak probereme i možnosti financování. Následně vám nabídneme smlouvu o provozování vaší trafostanice. Sami se rozhodnete, co je pro vás nejlepší.

Spolehlivý partner

Spolehlivá dodávka elektřiny je základním parametrem kvality našich služeb. Co nabízíme, to platí. Prostě jednáme fér, díky tomu jsme silným partnerem ve světě energetiky více než 20 let.

Jak to probíhá

Je to jednoduché - stačí čtyři kroky a energetické zařízení, například vlastní trafostanici, máte připravené přímo na míru vašim potřebám.

Zjistíme vaše potřeby

Pobavíme se o vašich potřebách a plánech a o tom, co vás tíží. Zjistíme, co je potřeba udělat pro to, aby vám systém seděl na míru.

Navrhneme individuální řešení

V nejbližším možném termínu od získání všech potřebných informací pro vás zpracujeme projekt ve více variantách a pomůžeme vám s výběrem té, která bude nejvíc vyhovovat vašim potřebám.

Postaráme se o realizaci

Připravíme pro vás nabídku a návrh smlouvy a všechno může začít. Zajistíme montáž celého systému včetně zprovoznění a zaškolení. Instalaci provedeme podle odsouhlaseného harmonogramu.

Zajistíme servis

Celý projekt zabezpečíme od začátku až do konce. I po úspěšném ukončení prací pro vás budeme zajišťovat údržbu a servis na základě servisní smlouvy.  

Co vás často zajímá

Ano, při výstavbě nové trafostanice je zapotřebí projektová dokumentace. S tím vám rádi pomůžeme.

Při výstavbě nové trafostanice závisí doba realizace především na délce zpracování projektové dokumentace a vyřízení všech povolení. Samotná realizace je pak otázkou několika týdnů.

Na základě požadovaného typu vybíráme z našich ověřených partnerů. Nejsme vázáni pouze na jediného dodavatele.

Pořiďte si vlastní trafostanici