Vnitřní úsporné
osvětlení

Cvakněte a ušetřete

Snižte spotřebu energie na osvětlení až o 65 % se službou E.ON Úsporné osvětlení. Všechno pro vás zařídíme. Nejprve zjistíme, co přesně váš provoz potřebuje, potom navrhneme ideální řešení na míru a všechno do posledního šroubku také zrealizujeme. Služba je vhodná například pro firmy, úřady a školy.

Svítíme úsporně

Mám zájem

Výhody úsporného osvětlení

Moderní osvětlení

Připravíme individuálně navržený systém s moderními svítidly, který zajistí zvýšení kvality a komfortu osvětlení. To přímo vede ke zvýšení produktivity
a bezpečnosti práce.


Kvalita služeb

Klademe důraz na kvalitu našich projektů a realizací. Osvětlení navrhujeme vždycky podle normy ČSN EN 12464 z hlediska BOZP i hygienických požadavků.


Výhodná ekologie

Výměnou osvětlení dosáhnete okamžité úspory spotřeby elektřiny. Zpravidla jde o 50 – 80 %, skutečnou úsporu vám spočítáme na míru.  Ale vždycky dojde ke snížení emisí CO2.


Jak to probíhá

Je to jednoduché - stačí čtyři kroky a systém úsporného osvětlení máte připravený přímo na míru potřebám vaší společnosti.

Zjistíme vaše potřeby

Pobavíme se o vašich potřebách a o tom, jak je skloubit s pracovním prostředím. Zjistíme, co je potřeba udělat pro to, aby vám systém seděl na míru.

Navrhneme individuální řešení

Jakmile od vás získáme všechny potřebné informace, zpracujeme pro vás projekt ve více variantách a pomůžeme vám s výběrem té, která bude nejvíc vyhovovat vašim potřebám.

Postaráme se o realizaci

Připravíme pro vás nabídku a návrh smlouvy a všechno může začít. Zajistíme montáž celého systému včetně zprovoznění a zaškolení. Instalaci provedeme podle odsouhlaseného harmonogramu.

Zajistíme servis

Celý projekt zabezpečíme od začátku až do konce. I po úspěšném ukončení prací pro vás budeme zajišťovat údržbu a servis na základě servisní smlouvy.

Realizace osvětlení

Ve společnosti Acadrain jsme vyměnili ve třech etapách 3 000 svítidel a ušetřili 73% energie. Podívejte se, jak spolupráci hodnotí majitel společnosti.

Články

Modernizace osvětlení snížila spotřebu elektřiny na svícení téměř o 70 %
Výměna osvětlení je pro výrobní firmy jednou z efektivních cest, jak ušetřit náklady na energie. Dokazuje to i rekonstrukce osvětlení ve čtyřech výrobních halách společnosti GUMOTEX, kterou nedávno provedl E.ON. Komplexní projekt zahrnoval nejen návrh a výměnu svítidel, ale i rekonstrukci rozvaděčů a instalaci chytrých řídicích technologií. Vše přitom probíhalo bez přerušení provozu.
Víc najdete zde
Obce mohou modernizovat veřejné osvětlení bez počátečních investic
Se zdražováním elektřiny se mnoho obcí potýká s finanční náročností provozu veřejného osvětlení. Leckde je ve hře dokonce jeho vypínání v pozdních nočních hodinách. Veřejné osvětlení je totiž mnohdy zastaralé a energeticky zbytečně náročné. Obce přitom mohou získat nová moderní a úsporná LED svítidla bez nutnosti počátečních investic. Třeba od energetické společnosti E.ON.
Víc najdete zde
Petr Vaverka - E.ON: Jedna hodina na místě je důležitější než deset odhadů po telefonu
Kromě prodeje elektřiny poskytuje E.ON svým zákazníkům také doplňkové energetické služby. Mezi ně patří i výměna a renovace osvětlení v interiérech a venkovních areálech. O jak složité odvětví se jedná, jaká jsou jeho úskalí a proč je třeba občas nutné k výměně svítidel povolat i horolezce, nám prozradil Petr Vaverka.
Víc najdete zde

Co vás často zajímá

Přijedeme za vámi, projdeme vaše průmyslové, výrobní, skladové, zemědělské či jiné provozy. Zpracujeme pasport stávajícího osvětlení včetně kabeláže a rozvaděčů a navrhneme, jak vše co nejefektivněji osvětlit.

Naše činnost je službou zákazníkovi. Pasport a zpracování našeho návrhu osvětlení až do stadia předložení cenové nabídky jsou zdarma. Necháme pak na vás, jestli s námi projekt zrealizujete.

Oceníme, pokud najdete jakoukoliv dokumentaci k objektu a provozům, ať už stavební či elektro. Usnadní a urychlí to naši práci. Pokud nic nenajdete, nic se neděje, pasport zvládneme udělat přímo na místě.

V případě, že si nejste jistí, rádi vám poradíme. Vše podstatné najdete v ČSN 12464, která sama o sobě závazná není. Závaznou jí ale udělal §45 o osvětlení pracoviště, zákona č. 361/2007 Sb., Nařízení vlády.

Naše společnost není vázána na jednu značku. Tento fakt nám umožňuje vybrat pro vás vždy ta svítidla, která nejlépe splní požadavky na osvětlení. A současně se budou nejlépe hodit do vašeho provozu, ať už z hlediska designu, funkčnosti, údržby, krytí či mechanické odolnosti, ale i z hlediska celkové ceny a kalkulované návratnosti investice.

Naši dodavatelé svítidel jsou nadnárodními výrobci svítidel s dlouholetými zkušenostmi z českého i z exportních trhů. Výrobci svítidel musí absolvovat naše náročné interní certifikační řízení, v němž musí prokázat nejvyšší kvalitu a spolehlivost.

Naše služba není jen o svítidlech. Součástí osvětlovací soustavy jsou také prvky zavěšení svítidel, kabeláže, rozvaděče a jejich osazení.
Tam, kde je to nutné nebo výhodné, zpracováváme projekt včetně řídího systému na principu DALI. Podle potřeby doplňujeme čidla pohybu, čidla denního světla, nastavíme zónování pro konkrétní pracoviště a můžeme kombinovat i s časovým spínáním svítidel pro konkrétní pracoviště. Venkovní osvětlení lze napojit na soumraková čidla či časové spínače pro automatický provoz.


Zmodernizujte úsporné osvětlení a ušetřete své náklady