Vytápění

Ušetřete až 70 % nákladů na vytápění

Chytré je vytápět firmu, budovy a objekty jen tak, jak je to vážně potřeba. V rámci naší služby posoudíme současný způsob vytápění objektu a navrhneme vám řešení, které šetří přírodu i rozpočet.

Zmodernizujte vytápění

Mám zájem

Výhody služby vytápění

Nižší náklady na elektřinu

Moderní systém vytápění za vás ušetří úplně s přehledem, protože odebírá energii pouze tehdy, když je to vážně potřeba.

Spolehlivý partner

Spolehlivá dodávka elektřiny je základním parametrem kvality našich služeb. Co nabízíme, to platí. Prostě jednáme fér, díky tomu jsme silným partnerem ve světě energetiky více než 20 let.

Řešení na míru

Klademe důraz na kvalitu našich projektů a realizací. Vysoká kvalita je zaručena díky systému, který přesně odpovídá vašim potřebám.
Své rezervované kapacity elektřiny či plynu můžete v pohodlí sjednat přes zákaznický portál Energie24.

Co s námi získáte

Najdeme řešení pro každý typ budovy či provozu. Vybraný systém vytápění vám navrhneme na míru, nainstalujeme a zprovozníme.

Moderní řešení
Snížení nákladů na energie
Řešení ohleduplné k přírodě

Výhodou kondenzačních technologií je neuvěřitelná účinnost – až 109 %. Ta je způsobená využitím zbytkového tepla ze spalin, které by jinak odcházelo bez užitku do ovzduší. Další nespornou výhodou jsou také jejich nízké emise, a tím pádem vysoká ekologičnost.

Zjistíme vaše potřeby

Pobavíme se o vašich potřebách a o tom, jak je skloubit s okolním prostředím. Zjistíme, co je potřeba udělat pro to, aby vám systém seděl na míru.

Navrhneme individuální řešení

Jakmile od vás budeme mít všechny podklady, zpracujeme návrh ve více variantách. Pomůžeme vám s výběrem té, která pro vás bude nejvýhodnější. Stejně tak společně zvolíme vhodný způsob financování.

Postaráme se o realizaci

Připravíme pro vás nabídku a návrh smlouvy a všechno může začít. Zajistíme montáž celého systému včetně zprovoznění a zaškolení. Instalaci provedeme podle odsouhlaseného harmonogramu.

Zajistíme servis

Celý projekt zabezpečíme od začátku až do konce. I po úspěšném ukončení prací pro vás budeme zajišťovat údržbu a servis na základě servisní smlouvy.

Dokumenty

Chceme, abyste měli kompletní informace. 

Co vás často zajímá

Ano, každé řešení vždycky připravujeme individuálně s ohledem na konkrétní budovu nebo areál.

Moderní, efektivní a komplexní systém od jednoho dodavatele, který vám zajistí úsporu nákladů na provoz a údržbu firmy. Navíc taky zvýšíte komfort svých zaměstnanců, splníte zákonné normy a zlepšíte životní prostředí.

Ekvitermní regulace teploty vody spočívá v nastavení teploty otopné vody na základě venkovní teploty. Při nižší venkovní teplotě je požadavek na vyšší teplotu dodávané otopné vody tak, aby došlo ke vzájemné rovnováze mezi dodaným teplem a tepelnými ztrátami za účelem konstantní teploty v místnosti.

Vyberte si službu vytápění a ušetřete své náklady