Vzduchotechnika
a klimatizace

Systém přímo na míru vaší firmě

Systém vzduchotechniky, ventilace, klimatizace a rekuperace vzduchu vám navrhneme na míru, nainstalujeme a zprovozníme. Najdeme řešení pro každý typ budovy nebo provozu.

Výhody vzduchotechniky a klimatizace

Nižší náklady na elektřinu

Chytrý systém vzduchotechniky a ventilace za vás ušetří úplně s přehledem, protože odebírá energii pouze tehdy, když je to vážně potřeba.

Spolehlivý partner

Spolehlivá dodávka elektřiny je základním parametrem kvality našich služeb. Co nabízíme, to platí. Prostě jednáme fér, díky tomu jsme silným partnerem ve světě energetiky více než 20 let.

Výběr dodavatelů

Naše portfolio dodavatelů je neomezené - nejsme tedy vázáni na jednu značku. Vždy vybíráme toho nejvhodnějšího dodavatele přímo pro vás a vaše potřeby.

Co s námi získáte

Najdeme řešení pro každý typ budovy či provozu. Vybraný systém chlazení, klimatizace nebo rekuperace vzduchu vám navrhneme na míru, nainstalujeme a zprovozníme.

Spolehlivý partner
Možnost financování
Omezení produkce CO2

Systém klimatizace vám navrhneme na míru, nainstalujeme a zprovozníme. Najdeme řešení pro každý typ budovy či provozu. Navíc se jedná o moderní, efektivní a komplexní systém od jednoho dodavatele, který vám zajistí úsporu nákladů a snížení CO2.

Věděli jste, že z přebytečného tepla můžeme vyrobit chlad?

Jak to probíhá?

Je to jednoduché - stačí čtyři kroky a vzduchotechniku, systém chlazení nebo systém rekuperace vzduchu máte připravený přímo na míru vašim potřebám.

Zjistíme vaše potřeby

Pobavíme se o vašich potřebách a o tom, jak je skloubit s okolním prostředím. Zjistíme, co je potřeba udělat pro to, aby vám systém seděl na míru.

Navrhneme individuální řešení

Jakmile od vás budeme mít všechny podklady, zpracujeme návrh ve více variantách. Pomůžeme vám s výběrem té, která pro vás bude nejvýhodnější. Stejně tak společně zvolíme vhodný způsob financování.

Postaráme se o realizaci

Připravíme pro vás nabídku a návrh smlouvy a všechno může začít. Zajistíme montáž celého systému včetně zprovoznění a zaškolení. Instalaci provedeme podle odsouhlaseného harmonogramu.

Zajistíme servis

Celý projekt zabezpečíme od začátku až do konce. I po úspěšném ukončení prací pro vás budeme zajišťovat údržbu a servis na základě servisní smlouvy.

Rekuperace
od E.ONu

Na základní škole v Bystřici jsme instalovali rekuperační jednotky. Díky nim je vzduch ve škole pro všechny zdravější. Podívejte se, jak jsou s projektem spokojení.

Co vás často zajímá?

Ano, každé řešení vždycky připravujeme individuálně s ohledem na konkrétní budovu nebo areál. 

Moderní, efektivní a komplexní systém od jednoho dodavatele, který vám zajistí úsporu nákladů na provoz a údržbu firmy. Navíc taky zvýšíte komfort svých zaměstnanců, splníte zákonné normy a zlepšíte životní prostředí. 

Topný faktor COP (Coefficient of Performance – koeficient výkonu) vyjadřuje poměr mezi výkonem tepelného čerpadla a odebrané elektrické energie za určitých teplotních podmínek. 

Nelze obecně určit nejlepší způsob vytápění. Pro každý objekt je vhodný jiný způsob. S návrhem a porovnáním variant vám rádi pomůžeme.

Ekvitermní regulace teploty vody spočívá v nastavení teploty otopné vody na základě venkovní teploty. Při nižší venkovní teplotě je požadavek na vyšší teplotu dodávané otopné vody tak, aby došlo ke vzájemné rovnováze mezi dodaným teplem a tepelnými ztrátami za účelem konstantní teploty v místnosti. 

Vždy záleží na typu a rozsahu celého záměru. Většinou je ovšem potřeba projektová dokumentace alespoň ve zjednodušené formě. 

Vždy záleží na typu a rozsahu celého projektu. Pokud bude potřeba, rádi vám s vyřízením pomůžeme. 

Objednejte služby vzduchotechniky a klimatizace a ušetřete své náklady