Kolik peněz ušetří solární nabíječka na mobil?

  1. Solární nabíječka na mobil ušetří desítky korun ročně.  
  2. Využijete ji hlavně na cestách.
  3. Nabíjení ze zásuvky je ale daleko rychlejší.

Žijeme v omezeném světě, kde všechno má své limity. Ani solární nabíječka na mobil není dokonalá, ale ve specifických situacích se může hodit. Výletníci bloudící přírodou, nebo turisté ztracení v cizím městě třeba zjistí, že baterie jejich telefonů a navigací právě dosáhly svého dna. Kdesi ve vzduchu tuší mobilní signál, ale z různých důvodů nemají přístup k elektrické rozvodné síti. Solární zařízení v takovém případě zachrání situaci, samozřejmě za předpokladu, že aspoň trochu svítí slunce.

Solární nabíječka vám obvyklý telefon nebo cyklistickou či turistickou navigaci dobije na několik hodin. Záleží přitom hlavně na velikosti solárního panelu. O úspoře peněz ale nemůže být řeč. Přidaná hodnota solární nabíječky je hlavně ve větší nezávislosti na elektrické zásuvce.   

Raději posloucháte? Podcast Lifehacky!

Měříme si, kolik naběháme a jak zdravě žijeme. Najdete na Spotify i na YouTube.

Slunce může pracovat pro vás. Pojďte do toho s námi 

Svěřte se do rukou odborníků na fotovoltaiku a udělejte krok směrem k energetické soběstačnosti. Solární elektrárnu vám nejen postavíme, ale vyřídíme vám i dotaci v programu Nová zelená úsporám. Navíc na nespotřebovanou elektřinu u nás můžete mít virtuální baterii. Prohlédněte si naše kompletní řešení na klíč. 

Chci solární elektrárnu od E.ONu

Mohlo by vás také zajímat:

Co je to zelená elektřina?

Zelená elektřina je vyrobená výhradně z obnovitelných zdrojů. S dodavatelem energií, jako je například E.ON, si můžete domluvit, že vám bude tuto elektřinu dodávat.
Víc najdete tady

Jak funguje odběr zelené elektřiny?

Elektřina je jen jedna a ve vašich zásuvkách se při odebírání zelené elektřiny nic nemění.
Víc najdete tady

Jak moc obnovitelné zdroje prodraží elektřinu?

V každé kilowatthodině elektřiny automaticky platíte příspěvek na podporu obnovitelných zdrojů energie.
Víc najdete tady