Jaké výhody má OLED televize

  1. Zkratka OLED označuje speciální typ displeje, který na rozdíl od klasických LCD televizorů není podsvícený. Jednotlivé body OLED panelu vyzařují světlo samy o sobě. 
  2. Výhodou OLED televizí je lepší obraz a širší pozorovací úhly.
  3. Nevýhodou zůstává vyšší cena. 

Proč je to důležité 

Jedná se o nejnovější zobrazovací technologii, na trhu. Technologie OLED má mít nižší spotřebu elektřiny než běžné LCD televizory. OLED televizor umožňuje ostřejší a jasnější obraz, který můžete v plné kvalitě sledovat z jakéhokoliv úhlu. 

Technologie OLED

Je zkratkou slov „Organic Light Emitting Diode“. Znamená to, že displej je celý složen s miniaturních LED diod a není zevnitř podsvícený.

Co je dobré vědět 

  • Díky skutečnosti, že displej není zevnitř podsvícený lze na OLED televizor nahlížet z libovolného úhlu, obraz by měl být vždy stejný bez barevné degradace.
  • OLED technologie zobrazuje hezčí a tmavší černou barvu. Oceníte to hlavně při sledování filmů.
  • Obraz by měl být ve srovnání s běžnými LCD displeji ostřejší.
  • Technologie OLED má mít nižší spotřebu elektřiny než běžné LCD televizory. Pokud ale OLED panel zobrazuje čistě bílou barvu, jeho spotřeba oproti LED technologii narůstá. 

Budeme vaším spolehlivým dodavatelem

Jsme tu pro všechny, kdo chtějí mít jistotu spolehlivé dodávky elektřiny a plynu. S přechodem k nám vám pomůžeme a zařídíme i veškerou potřebnou administrativu. Tak pojďme na to! 

Chci k E.ONu

Mohlo by vás také zajímat:

Pozor na okna a dveře

Starými okny a dveřmi z domu uniká velké množství tepla – klidně i 40 %.
Víc najdete tady

Zvažte vytápění tepelným čerpadlem

Tepelné čerpadlo je technologií budoucnosti pro vytápění rodinných domů.
Víc najdete tady

Požádejte o dotaci

Zateplení domu, výměna oken nebo kotle, to všechno jsou docela nákladné úpravy. Můžete ale využít dotace, které vám s financováním pomůžou.
Víc najdete tady