CO₂ neutralita

Pomůžeme vám na cestě
k uhlíkové neutralitě

Zmenšete svoji uhlíkovou stopu. Šetříte tím nejen životní prostředí, ale také vlastní pověst. A peněženku. 

Emise CO₂ pod kontrolou

Mám zájem

Výhody snižování emisí uhlíku

Vyšší produktivita

Pochopení toho, jak vaše obec využívá energie, je prvním krokem k nalezení udržitelnějšího způsobu práce. Šetříte tak nejen přírodu, ale i čas a peníze vašemu městu nebo vesnici.

Úspory

Aktivity vedoucí ke snížení uhlíkové stopy jsou zároveň ideální příležitostí pro optimalizaci spotřeby a výrobních nákladů.


Vaše pověst

Zařaďte se mezi obce, kterým zhoršující se podmínky životního prostředí nejsou lhostejné. Vaši obyvatelé to určitě ocení.


Zachraňujete přírodu

Přírodu máme jenom jednu. Proto se o ni musíme starat všichni společně, jak je v našich silách. Pomůžeme vám snížit emise ovlivňující klima.


Jak to probíhá?

Je to jednoduché - stačí několik kroků a vaše cesta k uhlíkové neutralitě je otevřená dokořán.

Zjistíme vaše potřeby

Pobavíme se o vašich potřebách a o tom, jak je skloubit s pracovním prostředím. Zjistíme, co je potřeba udělat pro to, aby vám jednotlivé aktivity seděly na míru.

Změříme vaši uhlíkovou stopu

Náš technik vám prostřednictvím energetického auditu nebo analýzy potenciálu úspor vypočítá, jak velkou uhlíkovou stopu v životním prostředí zanecháváte.

Najdeme řešení

Nalezneme to řešení, které je pro vaše potřeby nejvhodnější. Postaráme se i o jeho realizaci - naše projekty nezůstávají pouze na papíře.

Zajistíme instalaci i servis

Postaráme se o instalaci, která zajistí první uvedení vašeho systému do provozu. Tak zaručíme jeho správné fungování. I po úspěšném ukončení prací pro vás můžeme zajišťovat údržbu a servis na základě servisní smlouvy.Zelená pro přírodu

E.ON je největším odběratelem zelené energie na českém trhu. Podívejte se, jakým způsobem můžete pomoci i vy. Jsme v tom společně

Přehled služeb

První krok na cestě k uhlíkové neutralitě