Vnitřní úsporné
osvětlení

Cvakněte a ušetřete

Snižte spotřebu energie na osvětlení až o 65 % se službou E.ON Úsporné osvětlení. Nejprve zjistíme, co přesně potřebujete, potom navrhneme ideální řešení na míru a všechno do posledního šroubku také zrealizujeme. Služba je vhodná například pro úřady a školy.

Úsporné osvětlení

Mám zájem

Výhody vnitřního úsporného osvětlení

Moderní osvětlení

Individuálně navržený systém s moderními svítidly, který zajistí zvýšení kvality a komfortu osvětlení. To přímo vede ke zvýšení produktivity
a bezpečnosti.

Kvalita služeb

Klademe důraz na kvalitu našich projektů a realizací. Osvětlení navrhujeme vždycky podle normy ČSN EN 12464 z hlediska BOZP i hygienických požadavků.


Výhodná ekologie

Výměnou osvětlení dosáhnete okamžité úspory spotřeby elektrické energie. Zpravidla o 50–80 %, skutečnou úsporu vám spočítáme na míru. Ale vždycky dojde ke snížení emisí CO2.

Jak to probíhá

Je to jednoduché - stačí čtyři kroky a systém úsporného osvětlení máte připravený přímo na míru vašim potřebám.

Zjistíme vaše potřeby

Pobavíme se o vašich potřebách a o tom, jak je skloubit s okolním prostředím. Zjistíme, co je potřeba udělat pro to, aby vám systém seděl na míru.

Navrhneme individuální řešení

V nejbližším možném termínu od získání všech potřebných informací pro vás zpracujeme projekt ve více variantách a pomůžeme vám s výběrem té, která bude nejvíc vyhovovat vašim potřebám.

Postaráme se o realizaci

Připravíme pro vás nabídku a návrh smlouvy a všechno může začít. Zajistíme montáž celého systému včetně zprovoznění a zaškolení. Instalaci provedeme podle odsouhlaseného harmonogramu.

Zajistíme servis

Celý projekt zabezpečíme od začátku až do konce. I po úspěšném ukončení prací pro vás budeme zajišťovat údržbu a servis na základě servisní smlouvy.  Co o nás říkají
naši zákazníci

Dokumenty

Chceme, abyste měli kompletní informace. 

Co vás často zajímá

Přijedeme za vámi a projdeme vaše provozy. Jde hlavně o školy, školky, městské a obecní úřady, zdravotnická zařízení. Zpracujeme pasport stávajícího osvětlení včetně kabeláže a rozvaděčů a navrhneme, jak vše co nejefektivněji osvětlit.

Naše činnost je službou zákazníkovi. Pasport a zpracování našeho návrhu osvětlení až do stadia předložení cenové nabídky jsou zdarma. Necháme pak na vás, zda s námi projekt zrealizujete.

Oceníme, pokud najdete jakoukoliv dokumentaci k objektu a provozům, ať už stavební nebo elektro. Usnadní a urychlí to naši práci. Pokud nic nenajdete, nic se neděje, pasport zvládneme udělat přímo na místě.

Pokud si nejste jistí, rádi vám poradíme. Vše podstatné najdete i v ČSN 12464, která sama o sobě závazná není. Závaznou ji ale udělal §45 o osvětlení pracoviště zák. 361/2007 Sb., Nařízení vlády. 

Naše společnost není vázána na jednu značku. Tento fakt nám umožňuje vybrat pro vás vždy ta svítidla, která nejlépe splní požadavky na osvětlení. A současně se budou nejlépe hodit do vašeho provozu, ať už z hlediska designu, funkčnosti, údržby, krytí či mechanické odolnosti, ale i z hlediska celkové ceny a kalkulované návratnosti investice.

Naši dodavatelé jsou nadnárodními výrobci svítidel s dlouholetými zkušenostmi z českého i z exportních trhů. Musí absolvovat naše náročné interní certifikační řízení, v němž musí prokázat nejvyšší kvalitu a spolehlivost.

Naše služba není jen o svítidlech. Součástí osvětlovací soustavy jsou také prvky zavěšení svítidel, kabeláže, rozvaděče a jejich osazení.

Tam, kde je to nutné nebo kde je to výhodné, zpracováváme projekt včetně řídího systému na principu DALI. Podle potřeby doplňujeme čidla pohybu, čidla denního světla, nastavíme zónování pro konkrétní pracoviště a můžeme kombinovat i s časovým spínáním svítidel pro konkrétní pracoviště. Venkovní osvětlení lze napojit na soumraková čidla či časové spínače pro automatický provoz.
Zmodernizujte úsporného osvětlení a ušetřete