Vytápění

Ušetřete až 70 % nákladů
na vytápění

Chytré je vytápět budovy a objekty jen tak, jak je to vážně potřeba. V rámci služby vytápění posoudíme současný způsob vytápění objektu a navrhneme vám řešení, které šetří přírodu i rozpočet.

Zmodernizujte vytápění

Mám zájem

Výhody služby vytápění

Nižší náklady na elektřinu

Moderní systém vytápění za vás ušetří úplně s přehledem, protože odebírá energii jen tehdy, když je to vážně potřeba.

Spolehlivý partner

Maximální péče o klienty je základem našich služeb. Co nabízíme, to platí. Prostě jednáme fér, díky tomu jsme silným partnerem ve světě energetiky více než 20 let.

Řešení na míru

Klademe důraz na kvalitu našich projektů a realizací. Vysoká kvalita je zaručena díky systému, který přesně odpovídá vašim potřebám.

Co s námi získáte

Najdeme to nejvhodnější řešení pro každý typ budovy nebo provozu.

Moderní řešení
Snížení nákladů na energie
Řešení ohleduplné k přírodě

Výhodou kondenzačních technologií je neuvěřitelná účinnost – až 109 %. Ta je možná díky využití zbytkového tepla ze spalin, které by jinak odcházelo do ovzduší. Další nespornou výhodou jsou také jejich nízké emise, a tím pádem vysoká ekologičnost.

Návrh moderního řešení s důrazem na efektivitu a snížení energetické náročnosti
Řešení na míru na základě požadavků a priorit daného zákazníka

Služba nabízí komplexní systém topení, v oblasti technického zabezpečení budov. Jednotlivé systémy dokážou fungovat samostatně, ale společně tvoří celek, který automaticky a efektivně udržuje požadované prostředí v daném objektu. Díky komplexnosti celého systému pak můžeme dosáhnout jak vysoké účinnosti, tak úspory nákladů na jeho provoz.

Návrh moderního řešení s důrazem na efektivitu a snížení energetické náročnosti
Řešení na míru na základě požadavků a priorit daného zákazníka
Úspora nákladů díky využití tepelných přebytků

Díky této službě využijete tepelné přebytky, které vznikají například při rekuperaci z technologické výroby.

Zjistíme vaše potřeby

Pobavíme se o vašich potřebách a o tom, jak je skloubit s okolním prostředím. Zjistíme, co je potřeba udělat pro to, aby vám systém seděl na míru.

Navrhneme individuální řešení

Jakmile od vás budeme mít všechny podklady, zpracujeme návrh ve více variantách. Pomůžeme vám s výběrem té, která pro vás bude nejvýhodnější. Stejně tak společně zvolíme vhodný způsob financování.

Postaráme se o realizaci

Připravíme pro vás nabídku a návrh smlouvy a všechno může začít. Zajistíme montáž celého systému včetně zprovoznění a zaškolení. Instalaci provedeme podle odsouhlaseného harmonogramu.

Zajistíme servis

Celý projekt zabezpečíme od začátku až do konce. I po úspěšném ukončení prací pro vás budeme zajišťovat údržbu a servis na základě servisní smlouvy.

Dokumenty

Chceme, abyste měli kompletní informace.  

Co vás často zajímá

Ano, každé řešení vždycky připravujeme individuálně s ohledem na konkrétní budovu nebo areál.

Moderní, efektivní a komplexní systém od jednoho dodavatele, který vám zajistí úsporu nákladů na provoz a údržbu. Navíc zvýšíte komfort svých zaměstnanců, splníte zákonné normy a zlepšíte životní prostředí.

Ekvitermní regulace teploty vody spočívá v nastavení teploty otopné vody na základě venkovní teploty. Při nižší venkovní teplotě je požadavek na vyšší teplotu dodávané otopné vody tak, aby došlo ke vzájemné rovnováze mezi dodaným teplem a tepelnými ztrátami za účelem konstantní teploty v místnosti.

Vyberte si službu vytápění a ušetřete své náklady