Vzduchotechnika
a klimatizace

Systém přímo
na míru vašim potřebám

Systém vzduchotechniky, ventilace, klimatizace a rekuperace vzduchu vám navrhneme na míru, nainstalujeme a zprovozníme. Najdeme řešení pro každý typ budovy nebo provozu.

Výhody vzduchotechniky a klimatizace

Nižší náklady na elektřinu

Chytrý systém vzduchotechniky a klimatizace za vás ušetří úplně s přehledem, protože odebírá energii jen tehdy, když je to vážně potřeba.


Spolehlivý partner

Spolehlivá dodávka elektřiny je základním parametrem kvality našich služeb. Co nabízíme, to platí. Prostě jednáme fér, díky tomu jsme silným partnerem ve světě energetiky více než 20 let.


Výběr dodavatelů

Naše portfolio dodavatelů je neomezené - nejsme tedy vázáni na jednu značku. Vždy vybíráme toho nejvhodnějšího dodavatele přímo pro vás a vaše potřeby.


Co s námi získáte

Najdeme řešení pro každý typ budovy nebo provozu. Vybraný systém chlazení, klimatizace nebo rekuperace vzduchu vám navrhneme na míru, nainstalujeme a zprovozníme.

Spolehlivý partner
Možnost financování
Omezení produkce CO2


Systém klimatizace vám navrhneme na míru, nainstalujeme a zprovozníme. Najdeme řešení pro každý typ budovy nebo provozu. Navíc se jedná o moderní, efektivní a komplexní systém od jednoho dodavatele, který vám zajistí úsporu nákladů a snížení CO2.

Věděli jste, že z přebytečného tepla můžeme vyrobit chlad?

Možnost financování
Spolehlivý partner

Systém chlazení vám navrhneme na míru, nainstalujeme a zprovozníme. Najdeme řešení pro každý typ budovy nebo provozu.

Portfolio dodavatelů - nejsme vázáni na jednu značku, ale vždy vybíráme toho nejvhodnějšího dodavatele pro vás
Možnost financování
Spolehlivý partner

V rámci služby Komplexní řešení dodávek tepla posoudíme současný způsob vytápění objektu a navrhneme vám řešení, které šetří přírodu i rozpočet vaší společnosti.

Jak to probíhá?

Je to jednoduché - stačí čtyři kroky a vzduchotechniku, systém chlazení nebo systém rekuperace vzduchu máte připravený přímo na míru vašim potřebám.

Zjistíme vaše potřeby

Pobavíme se o vašich potřebách a o tom, jak je skloubit s okolním prostředím. Zjistíme, co je potřeba udělat pro to, aby vám systém seděl na míru.

Navrhneme individuální řešení

V nebližším možném termínu, kdy od vás budeme mít všechny podklady, zpracujeme návrh ve více variantách. Pomůžeme vám s výběrem té, která pro vás bude nejvýhodnější. Stejně tak společně zvolíme vhodný způsob financování.

Postaráme se o realizaci

Připravíme pro vás nabídku a návrh smlouvy a všechno může začít. Zajistíme montáž celého systému včetně zprovoznění a zaškolení. Instalaci provedeme podle odsouhlaseného harmonogramu.

Zajistíme servis

Celý projekt zabezpečíme od začátku až do konce. I po úspěšném ukončení prací pro vás budeme zajišťovat údržbu a servis na základě servisní smlouvy.  Dokumenty

Chceme, abyste měli kompletní informace. 

Co vás často zajímá

Vždy záleží na typu a rozsahu celého projektu. Pokud bude potřeba, rádi vám s vyřízením povolení pomůžeme.

Obecně se nedá určit nejlepší způsob vytápění. Pro každý objekt je vhodný jiný způsob. S návrhem a porovnáním variant vám rádi pomůžeme.
Ano, každé řešení vždycky připravujeme individuálně s ohledem na konkrétní budovu nebo areál. 

Moderní, efektivní a komplexní systém od jednoho dodavatele, který vám zajistí úsporu nákladů na provoz a údržbu firmy. Navíc zvýšíte komfort svých zaměstnanců, splníte zákonné normy a zlepšíte životní prostředí. 

Topný faktor COP (Coefficient of Performance – česky koeficient výkonu) vyjadřuje poměr mezi výkonem tepelného čerpadla a odebrané elektřiny za určitých teplotních podmínek.

Ekvitermní regulace teploty vody spočívá v nastavení teploty otopné vody na základě venkovní teploty. Při nižší venkovní teplotě je požadavek na vyšší teplotu dodávané otopné vody nastavený tak, aby došlo ke vzájemné rovnováze mezi dodaným teplem a tepelnými ztrátami za účelem konstantní teploty v místnosti.

Vždy záleží na typu a rozsahu celého záměru. Většinou je ovšem potřeba projektová dokumentace alespoň ve zjednodušené formě. 

Využívejte služby vzduchotechniky a klimatizace a ušetřete své náklady