E.ON Bonus

Komu by se sem tam nehodila nějaká ta sleva? Věříme, že v našem zákaznickém programu si vybere každý.
Pro naše zákazníky máme připravené vouchery na skvělé slevy i zážitky

Vouchery v portálu Energie24 zdarma

Vybrat si nabídku

Jak to probíhá?

Vyberte nabídku, která vás zaujala

Přihlaste se do portálu Energie24 a pošlete si voucher na e-mail

Uplatněte svůj voucher

Loading...

Nejoblíbenější benefity

Loading...

Nejnovější benefity

Co vás často zajímá

Zapojit se může každý, kdo s námi má uzavřenou smlouvu na dodávku elektřiny nebo plynu.

Podle sezóny máme v nabídce od 150 do 180 nabídek. Jde hlavně o ubytování, wellness, restaurace, muzea a taky několik vybraných e-shopů. Nabídky si můžete vytřídit podle kategorií nebo lokality.

Obecně platí, že vytištěný voucher uplatníte osobně u poskytovatele dané slevy, třeba na recepci hotelu, v restauraci a na dalších místech. Konkrétní pokyny najdete přímo na voucheru.

Potřebujete se na něco zeptat nebo jste s programem E.ON Bonus měli problém? Napište nám na bonus@eon.cz, budeme se vám co nejdřív věnovat.

Nic, program je zdarma. S programem E.ON Bonus jen získáte. Najdete v něm slevy nebo výhodné nabídky, například 1+1 zdarma.

Jednoduše. To, co budete chtít využít, vložíte do nákupního košíku. Až budete mít vybráno, ověříme si, že jste opravdu náš zákazník. K tomu nám bude stačit vaše jméno, příjmení a datum narození. Občas si pro jistotu vyžádáme údaje z faktury za elektřinu nebo za plyn. Abyste je mohli vyplnit, přepnete se do nového formuláře pomocí tlačítka „Sjednejte pomocí faktury“. Po ověření si zkontrolujete své osobní údaje, které ve své objednávce uvidíte. Nejdůležitější je kontrola e-mailu, na který vám po odeslání objednávky pošleme vouchery.

Ano, určitě. Pokud je v nabídce například sleva na vstupné pro jednu osobu, můžete ji pořídit pro všechny příslušníky z jedné rodiny tak, že každému vezmete jeden voucher.

Přejděte na zelenou elektřinu 

Odebírejte energii, která ze 100 % pochází z obnovitelných zdrojů