Kam se hodí foukaná izolace?

Teplo Stavební úpravy Investice Moderní technologie

  •  Foukaná izolace se dostane i do nejtěsnější dutinky v konstrukci domu.
  •  Foukaná izolace dutiny zaplní, aniž byste museli provádět složité úpravy.

Nic neuspěchejte, zohledněte materiál i aplikační techniku. Foukaná izolace naplní dutinky vašeho domu minerální a skelnou vlnou, polystyrenem nebo celulózou, která bývá považována za ekologickou a navíc nehořlavou. Alternativami jsou stříkané techniky, eventuálně konopí a ovčí vlna.

Foukaná izolace pronikne všude, ale pozor na cenu

RADA

Sliby stavebních firem znějí lákavě. Abyste získali opravdu nejlepší službu, mezi nabídkami vybírejte! Nejlepší vizitkou jsou již realizované projekty a dosažené úspory zákazníků, samozřejmě po odečtení pořizovací ceny. Nejlevnější foukaná izolace vychází nejvýhodněji v dlouhodobém horizontu 20, 30 i více let.

Některé firmy pracují na sympatickém principu EPC (z anglického Energy Performance Contracting, volně přeloženo energetické služby se zárukou ). Naúčtují vám jenom část vaší skutečné finanční úspory, takže neplatíte hned, ale až postupem času. Kvalitní foukaná izolace jim vydělá dost, i když si vezmou jenom několik málo procent toho, co ušetříte.

TIP

Důkladné stavební úpravy vyžadují individuální projekt na míru, protože záleží na mnoha místních podmínkách. Víte co? Využijte naše poradenská centra, abychom probrali úspory energie společně a osobně, rádi vás uvidíme! Chceme, abyste bydleli levněji a přitom komfortně, zkrátka podle svých představ.

Pomohl vám tento článek?

Mohlo by vás také zajímat

Odborní garanti E.ON Rádce

Napište nám

Se svým dotazem nebo problémem můžete kontaktovat našeho E.ON Rádce, který vám zdarma odpoví.

Poraďte se s námi osobně

Domluvte si konzultaci s energetickým poradcem v Brně nebo Českých Budějovicích. Pokud uvedete své číslo, můžeme vše probrat také telefonicky.

Mrzí nás, že vám naše rada nepomohla.

Se svým dotazem nebo problémem můžete kontaktovat
našeho E.ON rádce, který vám zdarma odpoví.