Jaké jsou výhody horského elektrokola?

  1. Horská elektrokola oceníte hlavně v náročnějším terénu.
  2. V ČR se prodávají značky Leader Fox, KTM, Apache Hawk a další.
  3. Aktuální modely jsou s velikostí kol 26", 27,5" a 29" palců.

Elektrický pohon se nevyhýbá ani horským kolům. Elektrické horské kolo je možné využívat i v náročnějším horském terénu. Je oceňováno pro stabilitu, bezpečnost a lehký pohyb v náročném stoupání. Na českém trhu jsou k dostání značky jako E-totem Powerful, 4freetime mtb, Apache Hawk 29, KTM, Leader Fox nebo AGOGS Uphill MTB. Při koupi horského elektrokola si pohlídejte hlavně kapacitu a značku baterie a výkon motoru. Motor může být umístěn buď klasicky v náboji kola, nebo připojen ke středovému složení.

Elektrokola jsou dnes již běžnou součástí provozu. Díky přidanému elektromotoru a akumulátoru ulehčují od náročného šlapání do kopce, jsou ekologická a pohodlná. Dobití baterie trvá průměrně 2-5 hodin, samotná dojezdová schopnost elektrokola je od 35 do 65 km, dle baterie, typu kola a také způsobu jízdy. Pokud se baterie vybije, lze cestu dokončit jako na běžném kole.

Neplaťte za energii víc, než musíte 

U nás můžete ušetřit i tisíce korun ročně. Vybereme pro vás ideální tarif, pomůžeme vám s přechodem k nám a zařídíme samozřejmě i veškerou administrativu.

Více informací

Mohlo by vás také zajímat

Co je to zelená elektřina?

Zelená elektřina je vyrobená výhradně z obnovitelných zdrojů. S dodavatelem energií, jako je například E.ON, si můžete domluvit, že vám bude tuto elektřinu dodávat.
Víc najdete tady

Jak funguje odběr zelené elektřiny?

Elektřina je jen jedna a ve vašich zásuvkách se při odebírání zelené elektřiny nic nemění.
Víc najdete tady

Kde se vyrábí zelená elektřina?

Zelenou elektřinu vyrábí producenti, kteří využívají obnovitelných zdrojů energie.
Víc najdete tady