Blíží se čas kariérních veletrhů. Letos se E.ON potká se zájemci online

Každoročně se zástupci společností skupiny E.ON v České republice potkávají se studenty a budoucími absolventy vysokých škol na kariérních veletrzích, aby jim představili, jaké možnosti u nich mají.

„Letošek nebude výjimkou z toho pohledu, že se se studenty setkáme. Výjimečný bude z pohledu formy našeho setkání. Veletrhy jsou totiž vzhledem k vládním nařízením online,“ vysvětluje Karolína Stoklasová z HR oddělení společnosti E.ON.

Ve středu 17. března najdou virtuální stánek E.ONu zájemci na Kariérním dnu brněnské Mendelovy univerzity. Díky aplikaci Teams uvidí prezentaci skupiny E.ON v České republice, získají rady jak si vyšperkovat svůj životopis nebo profil na Linkedin a mohou se i živě spojit s jejími zástupci a zeptat se na otázky, které je budou zajímat. Veletrh bude probíhat od 9 do 15 hodin. Více informací naleznou zájemci na webu  https://kariera.mendelu.cz/.

Druhým veletrhem, kde E.ON bude prezentovat svoji činnost, bude iKariéra. Jedná se o jeden z největších virtuálních veletrhů pracovních příležitostí pro technické obory a studenti a absolventi se zde budou moci setkat se zástupci z HR i s odborníky z oboru energetiky.

I v tomto případě se bude veletrh konat v online prostředí. A k dispozici bude E.ON ve středu 14. dubna od 9 do 15 hodin. Možnost se přihlásit se je na webu https://www.ikariera.cz/cz/online-veletrh.