Řekněte si o levnější elektřinu 

Přejděte na výhodnější tarif jednoduše online.

Být s námi se vyplatí! Právě teď totiž zlevňujeme elektřinu novým i stávajícím zákazníkům. Pokud už u E.ONu jste a používáte Energii24, zkontrolujte svůj účet. Výhodnější tarif tam na vás možná už čeká. Jinak přejděte do naší kalkulačky nebo se vám s nabídkou ozveme.

Zjistěte, kolik s námi ušetříte

Nechte nám svůj kontakt a my se co nejdřív ozveme

+420

Chcete nabídku rychleji? Přiložte svou poslední fakturu nebo jiné důležité dokumenty.
  Co vás zajímá?

  Společnost E.ON Energie, a.s., IČ 260 78 201, bude zpracovávat vaše údaje pro účely přípravy a případného uzavření smlouvy. Vaše osobní údaje jsou u nás v bezpečí. Jak s nimi nakládáme a jaká jsou vaše práva se dozvíte v části Ochrana osobních údajů.

  Výhody pro naše zákazníky

  Komplet elektřina na 2 roky se vám vyplatí!

  Výhodnější cenu vám nabízíme v rámci tarifu Komplet elektřina. Ten navíc obsahuje ještě roční příspěvek 5 000 Kč na práci elektrikáře nebo hodinového manžela. Oba máte kdykoliv po ruce na jediné zavolání a to se v dnešní době vyplatí, protože sehnat spolehlivého řemeslníka není jen tak. V portálu uvidíte nabídku tarifu automaticky, v kalkulačce si ho vyberte z možností, které se vám zobrazí.  

  Co o nás zákazníci říkají

  Každý den zatopíme nebo rozsvítíme světlo 
  50 milionům zákazníků  
  po celém světě.

  Co vás často zajímá

  Ano, přejít na výhodnější ceník u nás můžete bez ohledu na to, jestli máte cenu fixovanou nebo ne.   

  Žádnou sankci platit nebudete. Na výhodnější tarif můžete přejít bez ohledu na to, jestli právě máte zafixovanou cenu nebo ne.

  Všem zákazníkům jsme ceny elektřiny zkontrolovali. Pokud pro vás máme výhodnější nabídku, pošleme vám ji přímo na e-mail s odkazem na sjednání nové smlouvy. Nová nabídka na vás čeká také v zákaznickém portále Energie24. Na výhodnější tarif tedy přejdete jednoduše online, bez volání a chození na pobočku – stačí kliknout na odkaz v e-mailu, v Energii24, nebo si vše spočítat v naší kalkulačce

  Naše tarify jsou v současné době nejlevnější na trhu. Kolik přesně zaplatíte, záleží na vaší spotřebě a na tom, k čemu elektřinu nebo plny využíváte. Konkrétně si to můžete spočítat v naší kalkulačce.

  Záleží na tarifu. Nabízíme tarify na 12 i 24 měsíců, kdy lhůta začne běžet dnem, kdy u vás zahájíme dodávku. Po uplynutí této doby se vždy automaticky prodlouží o 1 rok, pokud se ovšem nerozhodnete jinak. Nebo máme v nabídce tarif s postupně klesající cenou, kde je fixace do konce roku 2026.

  Na konec fixace vás upozorníme dopisem nebo emailem a vy se budete moct rozhodnou, jestli přejdete na jiný tarif. Pokud to neuděláte, smlouvu vám automaticky prodloužíme a dostanete cenu podle aktuálního ceníku.

  Při ukončování vaší stávající smlouvy musíme dodržet podmínky, které jsou v ní stanoveny. To se týká i délky výpovědní lhůty. Proto může váš přechod k E.ONu trvat i několik měsíců. 
  Při ukončování vaší stávající smlouvy musíme dodržet podmínky, které jsou v ní stanoveny. To se týká i délky výpovědní lhůty. Proto může váš přechod k E.ONu trvat i několik měsíců. 

  Celou změnu dodavatele vyřídíme tak, abyste s tím měli co nejméně práce a starostí.

  Budeme od Vás potřebovat kompletní aktuální vyúčtování od Vašeho současného dodavatele. Musí obsahovat údaje o zákazníkovi, odběrném místě a platnost současné smlouvy. Pokud zatím vyúčtování nemáte, doložte prosím uvítací dopis nebo e-mail s potvrzením termínu zahájení dodávky. Případně můžete doložit plán záloh a současně smlouvu se stávajícím dodavatelem s vyznačením její platnosti.

  Kromě smlouvy na energie spolu podepíšeme i plnou moc, díky které Vás můžeme v procesu změny dodavatele zastupovat.

  Můžeme tak ukončit váš smluvní vztah se současným dodavatelem a podniknout další nezbytné kroky k tomu, abyste mohli začít odebírat elektřinu od nás. Jakmile bude vše hotovo, napíšeme vám termín, kdy u vás zahájíme dodávku, a vysvětlíme vám způsob úhrady plateb.